SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Gra miejska "Niezłomni we Wrocławiu"

08/13/2018

W imieniu Fundacji Młoda Rzeczpospolita oraz Wrocławskiego Centrum Rozwoju Społecznego zapraszamy serdecznie wszystkie wrocławskie szkoły ponadgimnazjalne do wzięcia udziału w grze miejskiej „Niezłomni we Wrocławiu”!

Gra miejska „Niezłomni z Wrocławia” to dla młodzieży unikalna lekcja historii połączona z odkrywaniem nieznanej strony miasta, w trakcie której uczniowie poznają historię osób oraz miejsc związanych z działalnością podziemia niepodległościowego w naszym mieście. Przechodząc pomiędzy punktami będą wykonywać zadania, wykazując się dotychczas zdobytą wiedzą i kreatywnością. Zwieńczeniem rozgrywki będzie spotkanie z kombatantem, który podzieli się swoją historią i doświadczeniami z walki o wolną Polskę.

Gra odbędzie 19 września br. w godzinach od 8.00 do 16.00. Dla wszystkich uczestników przewidziano upominki, a dla zwycięzców atrakcyjne nagrody! Udział w grze jest BEZPŁATNY. Wydarzenie jest objęte patronatem Oddziału Instytutu Pamięci Narodowej we Wrocławiu oraz honorowym patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty. Projekt jest dofinansowany ze środków Gminy Wrocław. Partnerem wydarzenia jest Stowarzyszenie Odra-Niemen oraz RODM Wrocław.

Zgłoszeń dokonywać mogą grupy składające  się od  5 do 6 uczniów wraz z opiekunem lub nauczycielem. Każda placówka szkolna może zgłosić maksymalnie tylko 2 grupy, tj. 12 uczestników!

Rejestracji uczestników należy dokonać do 12 września br. (włącznie) na adres gramiejska@mlodarp.pl.  Liczba miejsc jest ograniczona! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączonym regulaminie. Przesyłamy także plakat, który możne posłużyć Państwu w celach promocyjnych.

W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Fundacją Młoda Rzeczpospolita pod numerem telefonu 603 750 649; e-mail: gramiejska@mlodarp.pl, gdzie zostajemy do Państwa dyspozycji w poniedziałek od 12.00-20.00, od wtorku do piątku od 8.00-16.00.

REGULAMIN