SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Spotkanie informacyjne - Kolegium Europejskie Natolin

10/29/2018

Marzysz o karierze w instytucjach międzynarodowych, Unii Europejskiej, administracji publicznej lub biznesie międzynarodowym?

Regionalny Ośrodek Debaty Międzynarodowej we Wrocławiu i College of Europe in Natolin zapraszają na spotkanie informacyjne na temat studiów w Kolegium Europejskim.

Odbędzie się ono 8 listopada (czwartek) o godzinie 13:00 w sali 101 Instytutu Studiów Międzynarodowych na Wydziale Nauk Społecznych UWr.

Spotkanie poprowadzi Jakub Kubica, absolwent i pracownik Kolegium Europejskiego w Natolinie, który podzieli się swoim doświadczeniem, przedstawi ofertę studiów, dostępne stypendia i wymogi stawiane przed kandydatami oraz odpowie na wszystkie pytania.

Kandydaci mogą ubiegać się o miejsca na kierunkach:

  • European Interdisciplinary Studies (4 specjalizacje do wyboru: EU Public Affairs and Policies, The EU in the World, The EU and its Neighbours, European History and Civilisation) – studia w kampusie w Natolinie;
  • European Economic Studies, European Law, EU International Relations and Diplomacy oraz European Political and Governance Studies– studia w kampusie w Brugii.

Więcej informacji o Kolegium Europejskim na stronach:

www.coleuropenatolin.eu

www.coleurope.eu