SIEĆ REGIONALNYCH OŚRODKÓW DEBATY MIĘDZYNARODOWEJ

Debata z udziałem Kierownictwa MSZ w Trzebnicy - Polska Innowacyjna

09/13/2019

Serdecznie zapraszamy na debatę pt. "Osiągnięcia polskiej polityki zagranicznej w latach 2015-2019: Polska innowacyjna"! Spotkanie odbędzie się w Sali Konferencyjnej Urzędu Miejskiego w Trzebnicy (pl. Piłsudskiego 1). Wstęp wolny!

Podobne spotkania z udziałem Kierownictwa Ministerstwa Spraw Zagranicznych RP, podejmujące różne aspekty polskiej polityki zagranicznej, odbywają się w każdym województwie w Polsce. Na Dolnym Śląsku wydarzenie zostanie zorganizowane właśnie w Trzebnicy.

Szczegółowy program:

17.00 Otwarcie spotkania

17.10 Wystąpienie członka Kierownictwa MSZ nt. osiągnięć polskiej polityki zagranicznej w latach 2015-2019

17.25 Debata "Osiągnięcia polskiej polityki zagranicznej w latach 2015-2019: Polska innowacyjna", w której udział wezmą:

- Jarosław Obremski (Wiceprzewodniczący senackiej Komisji Spraw Zagranicznych i UE, polski delegat na posiedzenia plenarne Rady Europy)

- Piotr Dytko (menedżer i samorządowiec, b. prezes Polskiego Ośrodka Rozwoju Technologii oraz KGHM Cuprum)

- Marcin Jatczak (Departament Współpracy Ekonomicznej MSZ)

Moderator : Wojciech Zalewski (RODM Wrocław)

18.25 Pytania od publiczności

18.45 Kierunki rozwojowe Dolnego Śląska w kontekście priorytetów polskiej polityki zagranicznej: Janisław Muszyński (prezes Dolnośląskiej Fundacji Rozwoju Regionalnego), Patryk Wild (przewodniczący Komisji Polityki Rozwoju Regionalnego i Gospodarki Urzędu Marszałkowskiego),

19.00 Podsumowanie członka Kierownictwa MSZ